خرید بک لینک
آموزشگاه کافی شاپ
آموزشگاه شیرینی پزی
آموزشگاه آشپزی در تهران
تور دبی
ویزای تایوان
خرید توتون توتون
نتورك ماركتينگ،شركت بازاريابي شبكه اي،بازاريابي شبكه اي،ام ال ام ماركتينگ،بازاريابي شبكه اي در ايران،
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :atamlm
تاريخ: 1398/4/26  ساعت: ۱۰

به گزارش ايران هشدار، حتما اين روزها در كانال‌هاي تلگرامي يا سايت‌هاي اينترنتي به نوعي از سرمايه‌گذاري برخورده‌ايد كه در ازاي پرداخت سرمايه براي يك فعاليت مولد، سودهاي قطعي ماهانه نصيبتان مي‌كنند. معمولا اين روش سرمايه‌گذاري سود ماهانه‌اي بيش از سودهاي بانكي يا سود بازار سهام براي شما به ارمغان خواهد آورد. اگر افراد بيشتري را به اين سرمايه‌گذاري معرفي كنيد، سود بيشتري هم به جيب مي‌زنيد، اما اين تمام ماجرا نيست. با چشم بر هم زدني پرداخت اين سود از سوي شركت سرمايه‌گذاري متوقف خواهد شد، زيرا اين شركت عملا فعاليت اقتصادي نداشته است؛ آن زمان است كه متوجه مي‌شويد در يك حقه پانزي گرفتار شده‌ايد.

يك جست‌وجوي ساده در اينترنت چارلز پانزي را به‌عنوان پايه‌گذار اين روش كلاهبرداري معرفي مي‌كند. اگرچه گفته مي‌شود پيش از آن چارلز ديكنز نيز در برخي رمان‌هاي خود به چنين روشي اشاره كرده است، اما اين پانزي‌ست كه با عملياتي‌ كردن آن، نام خود را براي اين روش كلاهبرداري ثبت كرده است! او با خريد كوپن‌هاي تخفيفي اداره پست و تعهد دادن آنها در آمريكا و كشورهاي ديگر به سرمايه‌گذاران وعده پرداخت ۵۰ درصد سود را در ۴۵ روز يا ۱۰۰ درصد سود در ۹۰ روز مي‌داد. در حالي كه او با استفاده از سرمايه سرمايه‌گذاران جديد، سود اولين‌ها را پرداخت مي‌نمود توانست در حدود يك سال ۲۰ ميليون دلار كسب كند. اما به دليل آنكه حقه پانزي يك راه بي‌نهايت نيست، كسب درآمد و جذب سرمايه نهايتا متوقف و شيوه او شناسايي شد.

 پول داغ در دست كلاهبرداران

كارشناسان اقتصادي بر اين باورند كه حقه پانزي زماني بروز مي‌كند كه يك اقتصاد به شدت دچار تورم شده و با رونق فاصله‌اي ملموس داشته باشد. در اين شرايط پديده‌اي به نام «پول داغ» شكل مي‌گيرد كه بر اساس آن، هيچ‌كس تمايل ندارد پول نقد را نزد خود نگهداري كند زيرا ارزش پول به سرعت در حال كاهش است. در اين ميان رشد پديده‌هايي مانند دلالي و سفته‌بازي بر التهابات اقتصادي افزوده و صاحبان سرمايه را به سوي معاملات سوداگرانه سوق مي‌دهد. در حقيقت رونق سوداگري در اقتصاد يكي از الزامات بازي پانزي است كه در حال حاضر اقتصاد ايران به شدت به آن دچار است.

در شرايطي كه بازار خودرو، مسكن، طلا و غيره روزهاي بي‌ثبات و پرالتهابي را تجربه مي‌كنند، برخي افراد به دنبال سودهاي كلان و كم‌خطر در اين آشفته‌بازار به دام دلالان مي‌افتند. اين در حالي است كه در تبليغات اين كلاهبرداران قابليت نقدشوندگي سرمايه بسيار بالا عنوان شده و فرد گمان مي‌كند هر زمان كه بخواهد مي‌تواند به اصل سرمايه خود دست يابد. در نتيجه پس از چند مرتبه دريافت سود و جلب اعتماد، خود سرمايه گذار اقدام به تبليغات براي كلاهبرداران مي‌كند و از ميان دوستان و آشنايان، سرمايه‌گذاران جديدي را به اين بازي معرفي مي‌كند؛ بي‌آنكه بداند در چه دامي گرفتار شده است. در حقيقت اين خود سرمايه‌گذاران هستند كه اين سيستم مالي كلاهبردارانه را تقويت مي‌كنند. اين بازي تا زماني ادامه مي‌يابد كه كلاهبردار بتواند افراد جديدي را جذب كند؛ به محض توقف سرمايه‌گذاري به دليل آنكه فعاليت اقتصادي وجود نداشته و اين تنها يك فريب بوده است، كلاهبردار با باقيمانده سرمايه متواري خواهد شد.

بادكردن بادكنك پانزي توسط سرمايه‌گذاران

گفته مي‌شود يكي از مهمترين دلايلي كه در تقويت اين نوع كلاهبرداري نقش دارد سود بالاي پرداختي به سرمايه‌گذاران است. اين روش نه تنها سبب مي‌شود سرمايه‌گذاران تمايلي به برداشت از سيستم نداشته باشند بلكه موجب آن مي‌شود كه سرمايه‌هاي جديدي را به اين بازي بياورند و در حقيقت بادكنك پانزي را بيشتر باد كنند. در چنين شرايطي تبليغات اين سرمايه‌پذير درست جلوه مي‌كند و سبب مي‌شود كلاهبردار بتواند نقشه‌هاي تكميلي خود را اجرايي كند. مانند اينكه شركت جديدي را براي سرمايه‌گذاري مجدد معرفي كرده و در عين حال اجازه برداشت از شركت اول را ندهد.

  در اين حالت به دليل آنكه سرمايه‌گذار به طور منظم سود كلان خود را دريافت كرده است، به نقشه دوم نيز اعتماد مي‌كند و وارد بازي مجدد كلاهبردار مي‌شود. سپس دوستان خود را وارد مي‌كند و اين روند همچنان تا اتمام سرمايه‌گذاري ادامه خواهد داشت. اين نوع كلاهبرداري بيش از آنكه به هوشمندي كلاهبردار مربوط شود، از شرايط آشفته اقتصادي و كاهش ارزش پول ملي ناشي مي‌شود. در شرايطي كه فرد پس از سال‌ها كار و تلاش شاهد بي‌ارزش‌شدن تمام دارايي خود است و از سوي ديگر هيچ‌گونه فعاليت مولد و سودده اقتصادي در كشور در جريان نيست، چنين آگهي‌هايي مي‌تواند بسيار وسوسه‌انگيز باشد. اكنون نيز كشور ما به چنين شرايطي دچار است و ضرورت آن احساس مي‌شود تا با افزايش نظارت و اطلاع‌رساني، راه چنين كلاهبرداري‌هايي بسته شود.

دام پانزي براي شركت‌هاي ورشكسته

در اين ميان برخي شركت‌هاي اقتصادي قانوني نيز به اين روش اقدام مي‌كنند. اين اتفاق معمولا در شركت‌هاي ورشكسته رخ مي‌دهد. شركت‌هاي سرمايه‌پذير ورشكسته يا در آستانه ورشكستگي به دليل ناتواني در پرداخت سود سرمايه‌گذاران، بدون اعلام ورشكستگي اقدام به جذب سرمايه‌گذار جديد مي‌كند. اگرچه تا به اينجاي كار، فعاليت شركت قانوني‌ست اما در نهايت به دليل آنكه نخواهد توانست سود مكفي را تامين كند، در همين بازي گرفتار مي‌شود و فعاليت‌هاي كاملا قانوني تبديل به يك كلاهبرداري بزرگ خواهد شد. به همين دليل است كه همواره، شفافيت مالي و نظارت بر حسن اجراي آن ضروري قلمداد مي‌شود. تنها در صورت نظارت نهادهاي ذي‌ربط است كه صورت‌هاي مالي شركت بررسي شده و ورشكستگي يا عدم آن براي سرمايه‌گذاران افشا مي‌شود. در غير اين صورت ممكن است روندي كه در مورد موسسات مالي غيرمجاز رخ داد در اين مقوله نيز طي شده و به سرمايه‌هاي مردم و بخش‌هاي كلان اقتصادي ضربه وارد آورد. در سال ۲۰۰۸ يكي از بزرگترين اختلاس‌هاي تاريخ به سوژه اول رسانه‌هاي آمريكا تبديل شد. شركت سرمايه‌گذاري برنارد مدوف در وال‌استريت كه از سال ۱۹۶۰ شروع به كار كرده بود به خاطر رسوايي مالي مدير آن به كار خود پايان داد. يكي از اصلي‌ترين اتهامات مدوف استفاده از سيستم پانزي براي پرداخت سود به سرمايه گذاران بود.

با هلدينگ بزرگ عطاكو در سايت atamlm.ir همراه ما باشيد.

:
برچسب‌ها:

نويسنده :atamlm
تاريخ: 1398/4/22  ساعت: ۱۱

در كشور ما هم چنان بسياري از افراد تصور مي كنند كه بازاريابي شبكه اي همان شركت هاي هرمي هستند كه با كلاهبرداري قصد دزديدن پول افراد را دارند. در حالي بايد گفت در شركت هاي هرمي در واقع محصولي به افراد ارائه نمي شود و يا در صورت ارائه محصول، محصولات از كيفيت پاييني برخوردار هستند. در اين شركت ها اعضا متعهد مي شوند افرادي را به شركت معرفي كنند و به ازاي سرمايه گذاري آن فرد كميسيون دريافت مي كنند. اما در نتورك ماركتينگ، اصل بر فروش محصول است و سپس مي توان در ازاي معرفي افراد و فروش آن ها سود دريافت كرد.

با افزايش شركت هاي هرمي مراجع قانوني بر آن شدند تا قوانيني را براي ام ال ماركتينگ وضع كنند. شركت ها بايد با دريافت مجوز از وزارت صنعت و معدن و تجارت، مي توانند فعاليت خود را آغاز كنند. شما عزيزان مي توانيد با بررسي رنگ نماد موجود در سايت، به قانوني يا غيرقانوني بودن اين شركت ها آگاه شويد.

اگر رنگ اين نماد سبز بود يعني مجاز به فعاليت هستند.

اگر زرد بود يعني مجاز به فعاليت يك ماهه براي رفع ايرادات هستند.

اگر رنگ نماد قرمز بود يعني موقتا بمدت شش ماه تعليق شده است.

رنگ سياه هم نشان دهنده اتمام مجوز فعاليت آن شركت مي باشد.

در بازاريابي شبكه اي روش كسب درآمد به 2 صورت است، اول اينكه شما به ازاي فروش مستقيم كالا به مصرف كننده، مي توانيد درآمد كسب كنيد و روش دوم كسب درآمد به ازاي فروش از طريق زيرمجموعه تان. حال هر مقدار فروش شما و زيرمجموعه تان بيشتر باشد درآمد بيشتري نيز كسب خواهيد كرد.

شما براي فروش محصولات مي توانيد به صورت حضوري يا از طريق تبليغات كلامي محصولات شركت را بفروشيد و تا محصولي فروخته نشود پولي بين شركت و فرد حاضر در اين شركت جابجا نمي شود و پورسانتي نيز تعلق نمي گيرد.

بازاريابي شبكه اي يك روش كسب و كار است كه نياز به تلاش زيادي دارد. شما يك شبه نمي توانيد به پول زيادي برسيد بلكه با تلاش و استمرار در كار مي توانيد موفق شويد.

با هلدينگ بزرگ عطاكو در سايت atamlm.ir همراه ما باشيد.

:
برچسب‌ها:

نويسنده :atamlm
تاريخ: 1398/3/21  ساعت: ۱۳

در اين مقاله فهرستي از آمار فروش شركت هاي برتر دنيا كه در زمينه نتورك ماركتينگ فعاليت مي كنند ارائه مي دهيم. اين رتبه بندي مربوط به سال 2016 و ميزان فروش آن ها در سال 2015 مي باشد.

ما بر اين باور هستيم كه اگر شركت هاي بازاريابي شبكه اي ايران بنا بر قوانين و دستورالعمل هاي اجرايي تمكين كرده و ليدرها و مديران ارشد خود را موظف به رعايت قوانين نمايند و از سمت ديگر قانون گذاران كشور نيز به موضوع ام ال ماركتينگ ارج دهند، و با همت و توانايي كه از نتورك ها سراغ داريم به زودي كشور ما نيز جز كشورهاي برتر در زمينه نتورك ماركتينگ اعلام مي شود و فروش هايي هم چون شركت هاي برتر نتورك دنيا خواهند داشت. اين اتفاق ميسر نخواهد شد مگر با عملكردي سالم، اخلاقي و قانونمند. ما نيز در شركت بازاريابي شبكه اي عطاكو در كنار شما بازاريابان عزيز خواهيم بود و به شما كمك مي كنيم تا بتوانيد با فروش بيشتر و كسب درآمد بيشتر به رتبه هاي بالا دست يابيد و با ياري شما بتوانيم مجموعه را وسعت دهيم.

شركت Amway در سال 2016 در رتبه اول شركت هاي بازاريابي شبكه اي قرار گرفت و در سال 2015 فروشي بالغ بر 9.50B$ داشت.

شركت Avon در سال 2016 در رتبه دوم شركت هاي بازاريابي شبكه اي قرار گرفت و در سال 2015 فروشي بالغ بر 6.16B$ داشت.

شركت Herbalife در سال 2016 در رتبه سوم شركت هاي بازاريابي شبكه اي قرار گرفت و در سال 2015 فروشي بالغ بر 4.47B$ داشت.

شركت Vorwerk در سال 2016 در رتبه چهارم شركت هاي بازاريابي شبكه اي قرار گرفت و در سال 2015 فروشي بالغ بر 4.00B$ داشت.

شركت Infinitus در سال 2016 در رتبه پنجم شركت هاي بازاريابي شبكه اي قرار گرفت و در سال 2015 فروشي بالغ بر 3.88B$ داشت.

شركت Mary Kay در سال 2016 در رتبه ششم شركت هاي بازاريابي شبكه اي قرار گرفت و در سال 2015 فروشي بالغ بر 3.70B$ داشت.

شركت Perfect در سال 2016 در رتبه هفتم شركت هاي بازاريابي شبكه اي قرار گرفت و در سال 2015 فروشي بالغ بر 3.58B$ داشت.

شركت Natura در سال 2016 در رتبه هشتم شركت هاي بازاريابي شبكه اي قرار گرفت و در سال 2015 فروشي بالغ بر 2.41B$ داشت.

شركت Tupperware در سال 2016 در رتبه نهم شركت هاي بازاريابي شبكه اي قرار گرفت و در سال 2015 فروشي بالغ بر 2.28B$ داشت.

شركت Nu Skin در سال 2016 در رتبه دهم شركت هاي بازاريابي شبكه اي قرار گرفت و در سال 2015 فروشي بالغ بر 2.25B$ داشت.

با هلدينگ بزرگ عطاكو در سايت atamlm.ir همراه ما باشيد.

:
برچسب‌ها:

نويسنده :atamlm
تاريخ: 1398/3/18  ساعت: ۰۹

يكي از سؤالاتي كه افراد علاقه مند به شروع فعاليت بازاريابي به دنبال جواب آن هستند اين است كه كدام شركت، بهترين شركت براي فعاليت است. آن ها به جز اطلاعات در مورد محصولات شركت به اطلاعات ديگري از شركت دسترسي ندارند.

براي مثال بسياري از آنان تمايل دارند تا از ميزان تخلفات سر زده از شركت، ميزان رضايت مشتريان و همچنين ميزان فروش شركت اطلاعات كسب كنند، اما اين امكان براي آنان وجود ندارد. در اكثر كشورهاي مطرح در زمينه بازاريابي شبكه اي بحثي با نام رتبه بندي شركت ها وجود دارد كه در اين رتبه بندي هر سال برترين شركت هاي بازاريابي شبكه اي براساس تحليل هاي آماري دقيق انتخاب و اعلام مي شوند؛ همچنين اطلاعات بسيار دقيق در مورد ميزان فروش شركت ها، تعداد بازاريابان، امتياز شركت ها از نظر رضايت مشتريان در اختيار علاقه مندان به مشاركت در اين حرفه قرار مي گيرد.

در كشور ما با توجه به نوپا بودن اين صنعت و مشكلات زير ساختي و فرهنگي كه در زمينه اين حرفه وجود دارد، هنوز رتبه بندي رسمي براي شركت ها توسط مراجع زيربط صورت نگرفته است. ما در اين مقاله قصد داريم اين مسئله را مطرح كنيم كه اگر روزي بنا بر رتبه بندي شركت ها باشد چه معيارهايي مي بايست براي انتخاب برترين شركت ها مورد توجه قرار گيرد.

در رتبه بندي هايي كه در سرتا سر دنيا بر روي شركت هاي بازاريابي شبكه اي صورت گرفته چند موضوع كلي و مهم به عنوان اصول رتبه بندي مورد توجه قرار گرفته است: 1- طرح درآمدي شركت

2- محصولات شركت

 3- سابقه شركت

 4- رضايت مشتريان

 موارد مطرح شده با احتساب موارد ديگر از مواردي هستند كه در آيين نامه مصوب ما به آن پرداخته شده و مورد رصد دقيق نهادهاي نظارتي نيز قرار گرفته است. در طرح درآمدي مهم ترين مسئله تمركز برخرده فروشي و پرداخت متناسب پورسانت به سطوح مختلف است.

در برخي از شركت ها عده كمي كه در رأس هرم شركت قرار دارند پورسانت بالايي را دربافت كرده و عده زيادي كه در قاعده هرم قرار دارند پورسانت كمي را دريافت مي كنند. يك طرح درامدي عادلانه پورسانت ها به نسبت متناسب بين سطوح توزيع مي گردد. دومين معيار مهم محصولات شركت است.

اكثر شركت هاي مطرح خود توليد كننده محصولات شان هستند و محصولات ارائه شده توسط آنان محصولي منحصر به فرد است كه توسط ساير شركت ها توزيع نمي گردد. علاوه بر منحصر به فرد بودن قيمت و كيفيت محصولات نيز در روند ارزشيابي شركت تأثير گذار است.

بهترين قيمت براي محصولات قيمتي است كه از قيمت كالاهاي مشابه در بازار بالاتر نبوده و بتواند مشتريان را راضي نگه دارد. سومين معيار ارائه خدمات مناسب توسط شركت به بازاريابان و پاسخگويي به موقع به نارضايتي مشتريان و بازاريابان است. رضايت مشتري و بازارياب از مهم ترين نكاتي است كه در تمامي شركت هاي مطرح دنيا مورد توجه قرار گرفته و به عنوان اصلي ترين معيار در رتبه بندي شركت شناخته مي شود.

خدماتي كه يك شركت مي بايست به بازاريابانش ارائه دهد عبارتند از:

ارسال به موقع محصولات ،پاسخگويي به موقع به درخواست انصراف و بازخريد بازاريابان، پرداخت به موقع پورسانت به بازاريابان، فراهم كردن امكانات آموزشي رايگان براي بازاريابان، تأمين امكانات زير ساختي به تعداد كافي جهت فعاليت بازارايابان همانند تأسيس شعب در شهرستان هاي مختلف جهت سهولت كار بازاريابان، برگزاري همايش هاي آموزشي و تأمين جروات آموزشي يكسان در سر تا سر كشور جهت بالا بردن سطح علمي بازاريابان.

علاوه بر موارد ذكر شده معيار مهم ديگري نيز وجود دارد كه نشان دهنده سلامت قانوني و اخلاقي فعاليت شركت است و آن رعايت مقررات مصوبه توسط شركت ها است. شركتي كه خود را ملزم به رعايت مقررات مي داند به عنوان شركتي قابل اعتماد براي فعاليت بازاريابان شناخته مي شود.

شركت هايي كه موارد ذكر شده را با دقت نظر به مرحله اجرا درآورند شركت هايي اخلاق مدار و قانون مدار شناخته مي شوند كه نه تنها آينده روشني در انتظار آنان است؛ بلكه بازاريابان آن ها نيز به راحتي مي توانند به اهدافشان دست پيدا كنند. با مبحث مطرح شده در بالا به نظر مي رسد علاوه بر كمبودهاي موجود براي اجراي اين صنعت در كشور، بحث رتبه بندي شركت ها نيز به عنوان يكي از اين كمبودها به شمار مي آيد.

از طريق رتبه بندي شركت ها نه تنها مي توان آن ها را تشويق به فعاليت هاي قانون مدار و اخلاق مدار كرد؛ بلكه مي توان فضاي رقابتي سالمي را در بين شركت ها ايجاد نمود كه در آن اهداف اساسي اين صنعت يعني ايجاد اشتغال و حمايت از توليد ملي با فعاليت سالم شركت ها محقق گردد.  

در سايت atamlm.ir همراه ما باشيد.

:
برچسب‌ها:

نويسنده :atamlm
تاريخ: 1398/2/23  ساعت: ۱۲

در اين مقاله تصميم داريم رازهاي مهمي را كه تمامي ليدرهاي بازاريابي شبكه اي به آن ايمان دارند و آن را بكار ميبرند را براي شما بيان كنيم. روش هايي كه در ادامه بيان مي كنيم حاصل روش ها و تجربه بازاريابان موفقي است كه در اين حرفه فعاليت مي كنند. اين مطالب مي توانند راه موفقيت و پيروزي را به افراد نشان دهند.پس اگر شما هم به دنبال موفقيت در نتورك ماركتينگ هستيد اين مقاله را دنبال كنيد.

ابتدا به اين موضوع ميپردازيم كه در زندگي همه افراد چيزي وجود دارد بنام "خلا قدرت دهنده" . اكثر افراد در سراسر زندگي خود به شخصي برنخورده اند كه به آن ها بگويد كه توانايي انجام كارها را دارند و مي توانند به موفقيت دست پيدا كنند. كسي به آن ها نگفته كه مي توانند كارهاي بزرگ انجام دهند و كسي براي آن ها وقت صرف نكرده است تا به آن ها نشان دهد كه چقدر آن ها را دوست دارد و مي تواند به آن ها كمك كند.

در دنياي امروز با توجه به مشكلات بسياري كه افراد دارند و باعث شده كه افراد در مشكلات خود غرق شوند، مردم دوست دارند شخصي را داشته باشند كه به آن ها كمك كند و چيزي فراتر از زندگي به آن ها بياموزد. اين شماييد كه مي توانيد زماني كه افراد با مشكلات خود دست و پنجه نرم مي كنند با ام ال ام وارد زندگي آن ها شويد و به آن ها كمك كنيد.

شما بايد قبل از عضوگيري به درخواست آن ها توجه كنيد و قلبشان را احساس كنيد. چيزي كه مردم مي خواهند اين است كه مي خواهند احساس خوبي راجب زندگي، كار و آينده داشته باشند. به اين دليل شما بايد براي چيزي فراتر از بازاريابي شبكه اي عضوگيري كنيد.آن ها درواقع به كار كردن با شما علاقه ندارند مگر اينكه شما با آن ها كار كنيد و به آن ها بياموزيد كه چگونه از مشكلات خود رها شوند. شما براي اينكه بتوانيد آينده رويايي براي خودتان بسازيد نياز به تمركز داريد. روي چيزي تمركز كنيد كه بازاريابي شبكه اي بجز يك بيزينس براي زندگي آن ها مي تواند تاثيرگذار باشد. شما بايد يك تحول شگرف در نحوه زندگي آن ها ايجاد كنيد كه باعث قدرتمند شدن آن ها شده و آن ها را تحريك كنيد تا از زندگي يكنواخت خود دست بردارند و يا چيزاهايي از قبيل:

ايجاد تفاوت اساسي در افكار شخص.

رشد شخصي افراد تا بي نهايت.

افزايش احترام به خود.

افزايش مزاياي مالي براي افراد.

آموزش دانشي كه سبب رسيدن افراد به اشتياق آن ها.

تغير درك افراد از زندگيخود. و مهم تر از همه اينكه سبب بلوغ و پيشرفت در همه جنبه هاي زندگي آن ها شود كه هميشه آرزو آن را داشته اند. پس از اين سوالات سكوت كنيد و منتظر پاسخ آن ها شويد.

پس از آن سوالاتي از افراد در جهت تحقق روياهايشان كنيد بطور مثال بپرسيد "اگر ياد مي گرفتي رفتار بهتر و تاثيرگذاري داشتي، چه كمكي به زندگيت مي كرد؟" يا "اگر فرد منظم تري بوديد، چطور؟" "اگر مي توانستيد ارتباط بسيار قوي تري با افراد برقرار كنيد، چه اتفاقي براي زندگيتان مي افتاد؟"

سپس سوالاتي براي روشن كردن روياهايشان بپرسيد.

تصور كنيد كه....... (يكي از دستاوردهاي كارتان را توضيح دهيد) را كسب مي كردي، چه احساسي داشتيد؟

تصور كنيد افرادي شيفته گفته هاي شما هستند و مايلند كه سخنان شما را بشنوند، چه احساسي پيدا مي كنيد؟

اگر دوستتان نيازمند كمك شماست و شما مي توانيد همه چيزهايي را كه نياز دارد در اختيار او قرار دهيد، چه احساسي داشتيد؟

اگر شما فردي باشيد كه واقعا مشتاق باشيد زمانتان را براي افراد صرف كنيد تا آن ها بتوانند در مسير روياهايشان قرار بگيرند و موفق شوند، قطعا آن ها در هر شرايطي از شما پيروي خواهند كرد.

اكثر افراد بدليل افزايش حساب بانكي خود عضوگيري مي كنند و نه چيزي كه مي توانند به زندگي شخص بدهند. اما بنظر شما بهتر نيست بجاي اينكه شما در تعقيب پول باشيد پول را به سمت خود بكشيد؟ در حالت كلي به مردم نشان دهيد كه بيزينس شما بخاطر منافع و نتايجي كه سواي بيزينس بودنش دارد، چطور مي تواند به زندگي آن ها معناي تازه اي ببخشد و در رفع نيازهايشان به آن ها كمك كند.

با هلدينگ بزرگ عطاكو  در سايت atamlm.ir همراه ما باشيد.

:
برچسب‌ها:

نويسنده :atamlm
تاريخ: 1397/10/4  ساعت: ۱۳

فروش در بازاريابي شبكه اي يكي از اركان و الزامات اصلي موفقيت در اين حوزه به شمار مي رود.اينكه شما تازه وارد اين كار شده باشيد يا مدت هاست در اين حرفه مشغول باشيد، مهم اين است كه شما محصولات و خدمات خود را بفروشيد.

در نتورك ماركتينگ افراد محصولات و خدمات خودشان را از طريق بازاريابي كلامي به ساير افراد پيشنهاد مي كنند و تجربيات خود را از استفاده آن محصول به ديگران اطلاع مي دهند.

در بازاريابي شبكه اي محصولاتي هم چون جواهرات و خودرو بفروش نمي رسد بلكه محصولاتي فروخته مي شوند كه جنبه مصرفي دارند و مردم بصورت روزانه از اين محصولات استفاده مي كنند.

در ادامه به بررسي برخي راهكارهاي اين موضوع مي پردازيم:

گام اول

شما در ابتدا بايد با ترس هاي دروني خودتان كنار بياييد و باور داشته باشيد كه اين يك امر معمولي است.بايد ترس هاي دروني و باورهاي محدودكننده تان را كنار بگذاريد تا قوي شويد.

بهتر است اين را بدانيد كه در نتورك ماركتينگ به جاي فروش به اشتراك بگذاريد. شما بايد داستان شخصي خودتان و تجربه شخصي تان از استفاده از محصول را در اختيار افراد بگذاريد. تا زماني كه شما با ترس هاي درونيتان كنار نياييد اين اشتراك گذاري اتفاق نمي افتد.

گام دوم

بعد از اينكه ترس ها و باورهاي خودتان را اصلاح كرديد بايد به اين موضوع توجه كنيد كه در بازاريابي شبكه اي مهم ترين موضوع محصول است.بعد از آن پلني كه به كمك آن و با فروش محصولات مي توانيم پورسانت دريافت كنيم.سپس نوع آموزشي كه در اختيار ما قرار مي گيرد و بعد از آن ساير بسترها....

گام سوم

مطلب بعدي براي اينكه شما به آن توجه كنيد اين است كه محصول شما محصول تخصصي است يا محصول عمومي؟محصول تخصصي محصولي است كه شما را متخصص در انجام كاري مي كند. محصول تخصصي بر پايه فروش است درصورتي كه در محصول عمومي شما بايد بر پايه خريد كار كنيد.در شركت هايي كه محصولشان بر پايه خريد است، شما تشويق خواهيد شد كه مصرف كننده خوبي باشيد، ولي شركت هايي كه بر پايه فروش هستندبه شما كمك مي كنند كه شما فروشنده خوبي باشيد.

اين نكته را هميشه به ياد داشته باشيد كه ثروت در فروش است.اين يكي از مهم ترين ذهنيت هايي است كه بايد در خودتان ايجاد كنيد. اگر تمام افراد موفق دنيا را بررسي كنيد متوجه مي شويد كه همه آن ها فروشندگان خوبي بودند پس براي اينكه به ثروت برسيد بايد تمركز خود را بر روي فروش قرار دهيد.اين را بدانيد كه نوع ارتباط برقرار كردن شما با افراد نيز نوعي فروش است. فروش در بازاريابي شبكه اي يكي از اركان و الزامات اصلي موفقيت در اين حوزه به شمار مي رود.اينكه شما تازه وارد اين كار شده باشيد يا مدت هاست در اين حرفه مشغول باشيد، مهم اين است كه شما محصولات و خدمات خود را بفروشيد.

با هلدينگ بزرگ عطاكو در سايت atamlm.ir همراه ما باشيد.

:
برچسب‌ها:

[ ]