woolash reviews
در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
ام ال ام ماركتينگ،بازاريابي شبكه اي،نتورك ماركتينگ،بهترين شركت بازاريابي شبكه اي،بازاريابي شبكه اي در ايران،شركت بازاريابي شبكه اي،
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :atamlm
تاريخ: 1397/6/20  ساعت: ۰۶

چرا شهرت ام ال ام ماركتينگ لكه دار شده است؟

با وجود قدمت و مدت عمر بالايي كه بازاريابي شبكه اي دارد باز هم عده اي به آن اطمينان ندارند و آن را همانند شركت هاي هرمي مي پندارند.

اسكات آلن از كارشناسان مشكل بازاريابي شبكه اي ساختار هرمي در پرداخت هاي آن است كه اين حرفه را مشابه طرح هاي هرمي جلوه داده و موجب بدگماني به آن شده است.اما اين ايراد را نمي توان به ساختار بازپرداخت آن مطرح كرد درواقع تقريبا همه سازمان هاي فروش دنيا چنين ساختاري را براي پرداخت هاي خود دارند.فروشندگان و مديران در سطوح بالاتر هر يك به كمسيون و پاداش خود دست پيدا مي كنند.

ايراد ديگري كه براي اين حرفه وارد مي شود اين است كه برخي مي گويند براي مشاركت در آن بايد پول پرداخت كرد.قطعا براي هر فعاليتي در ابتدا بايد مبالغي را هزينه كنيد و در آن تلاش كنيد تا به موفقيت برسيد.طرح بازاريابي شبكه اي مانند طرح هاي هرمي يا پونزي نيست كه غير قانوني باشند. در آنجا درآمد شما به ازاي ثبت نام افراد ديگر بدست مي آمد. در آن جا محصولي وجود نداشت و يا محصولاتي بي كيفيت ارائه مي كردند كه قيمت هاي بالايي نيز داشت.

طرح نتورك ماركتينگ يك مدل فرانشيز استاندارد است.شركت هاي مطرحي هم چون ،از اين طريق به فروش هاي ميليون دلاري دست پيدا كرده اند.

ام ال ام ماركتينگ

ام ال ام ماركتينگ فقط يك مدل تجاري نيست.روند فعاليت در آن بدين صورت است كه هزينه هاي ابتدايي براي آن ، پايين است و امكانات بالقوه براي دست يابي به درآمد استثنايي وجود دارد و افرادي در اين حرفه هستند كه با صرف وقت و تلاش توانسته اند به اين درآمد دست پيدا كنند.

ويژگي برجسته ام ال ام ماركتينگ براي افرادي با ويژگي هاي زير بسيار جذاب است:

افرادي كه عملكرد خوبي در حرفه و تخصص خود نداشته اند و پول كمي براي سرمايه گذاري پس انداز كرده اند.

- تجربه قبلي در اجرا و مالكيت كسب و كار نداشته اند.

- در روابط تجاري كم تجربه بوده اند و روابط آن ها از روابط كارمند و كارفرما و همكار فراتر نرفته است.

- از سطح درآمدي شان راضي نبوده اند.

- توقعات غيرواقع بينانه از سطح كاري كه بايد انجام دهند در مقايسه با ميزان درآمدي كه بايد درآمدي كه بايد كسب كنند، دارند.

البته اين ويژگي هاي مطرح شده اكثريت افراد مشغول در اين حرفه را توصيف نمي كنند  بلكه تعداد محدودي از آن ها را شامل مي شود.

ورود برخي افراد با اين ويژگي ها و عملكرد نامناسب كه آنان در اين زمينه دارند سبب ايجاد تصورات غلطي در رابطه به نتورك ماركتينگشده است.اشتغال برخي افراد با داشتن سابقه نامناسب در اين حرفه سبب لكه دار شدن چهره اين صنعت در جامعه شده است.

بازاريابي شبكه اي ويژگي هاي منحصر به فردي دارد كه آن را نسبت به بقيه كارها متمايز كرده است. اين شغل فرصت مناسبي است كه افراد كسب و كار خودشان را داشته باشند.اما براي رسيدن به موفقيت در آن بايد ماهيت دقيق آن را بشناسند.در اين حرفه افراد خود مالك كسب و كار خودشان هستند درواقع افراد نوعي كارآفرين محسوب مي شوند. اگر قبلا هيچ كسب و كاري نداشته ايد و يا شبكه سازي نداشته ايد بايد در اين زمينه از مشاوره و راهنمايي هاي كارشناسان در اين حرفه، استفاده كنيد.

بازارياباني كه در مورد ساختن كسب و كارشان جدي هستند بايد در اصول كارشان مطالعه كنند. آن ها مي بايست آخرين تكنيك هاي كارشان يعني فروش و بازاريابي و استراتژي هاي آن را بياموزند و فقط به مبادله نكات در جلسات هفتگي و ماهيانه تيم شان اكتفا نكنند.

با هلدينگ بزرگ عطاكو در سايت atamlm.ir همراه ما باشيد.

:
برچسب‌ها:

نويسنده :atamlm
تاريخ: 1397/6/19  ساعت: ۰۷

-براي اينكه بتوانيد با تمام وجود از چيزي دفاع كنيد بايد آن را باور داشته باشيد.شما براي شروع و پرزنت كردن افراد بايد به كار خود اطمينان و ايمان داشته باشيد، در غير اين صورت براي شما بسيار دشوار خواهد بود كه چيزي را ارائه كنيد.

-آمار بسيار بالايي بالغ بر 80 درصد از ورودي ها پس از جلسه پنجم پيگيري انجام مي دهند.

-قريب به 50% از نتورك ها بعد از اولين پرزنت كردن دست از تلاش مجدد براي پرزنت كردن مجدد آن شخص برميدارند.اين درحالي است كه گاهي افراد تنها به اندازه 1سوال و جواب براي رسيدن به موفقيت فاصله دارند.

-بهترين راه جذب افراد تماس رودررو است و هيچ آموزشي جاي آن را پر نميكند.

-با نشان دادن و مثال زدن افراد موفق در زمينه بازاريابي شبكه اي ،باعث ايجاد انگيزه بيشتر در افراد مي شويد و بهتر مي توانيد روي آن ها تاثير بگذاريد.

-شما بايد بگونه اي صحبت كنيد كه احسال ريسك كمتر و اطمينان بيشتر را در فرد القا كنيد

 -براي موفقيت در اين زمينه شما ابتدا بايد خود را بدرستي بشناسيد و با نقاط ضعف و قوت خود آشنا شويد.در اين زمينه مي توانيد از مشاوران مربوطه كمك بگيريد.در جلساتي كه در شركت در اين باره تشكيل مي شود،حتما شركت كنيد و نكاتي را فرابگيريد و در عمل پياده كنيد.

-براي خود برنامه ريزي درستي داشته باشيد.از ديدگاه صاحب نظران اصلي ترين دليل بيشتر شكست ها فقدان اطلاعات و دانش صحيح و نداشتن برنامه است.براي خود برنامه اي روبه جلو داشته باشيد و در اين زمينه از نظر راهبران و همكارانتان كه من باب اين موضوع اطلاعات دارند،راهنمايي بگيريد.

-يكي از راه هاي ديگر براي موفقيت شناختن درست صنعت خودتان است.شما بايد هميشه در زمينه بازاريابي ،تجارت الكترونيك،مديريت و... به روز باشيد و از طريق اطلاعات خود افراد را بمباران اطلاعاتي كنيد .هرچه اطلاعات شما در زمينه كاريتان بيشتر باشد مي توانيد اثر بيشتري بر روي تصميم و انتخاب افراد بگذاريد.

-به تمام افرادي كه در اطراف شما هستند توجه كنيد،چه آن ها كه مشتري شما هستند و چه آن ها كه در آينده وارد مجموعه شما خواهند شد.به نيازها ،خواسته ها و مشكلاتشان توجه كرده و بر روي آن ها تمركز كنيد.به آن ها كمك كنيد تا مشكلاتشان را رفع كنند.با افرادي كه هنوز وارد مجموعه شما نشده اند،رفتار مناسبي داشته باشيد چرا كه معمولا در دومين يا سومين سوال اوضاع كاري شما را مي پرسند.در اين جاست كه شما بايد از موفقيت هاي خود و تعداد پرزنت هاي اين هفته،برنامه هاي تفريحي و فعاليت هاي گروه بگوييد.شما نبايد بگونه اي صحبت كنيد كه به افراد احساس دلخوري و سرخودگي دست بدهد.

-هميشه روش هاي رهبري سالم را به كار ببريد.با فكر و اراده مجموعه خود را مديريت كنيد و در تصميم گيري ها به نظرات آن ها هم توجه كنيد.سعي كنيد ارتباطي دوستانه با مجموعه خود برقرار كنيد.با راهبران فعال زير مجموعه تان مشورت كنيد.سعي كنيد روش هاي كاري و رهبري رهبران موفق را مطالعه نماييد و از آن ها استفاده كنيد.

-شما بايد تمام تلاش خود را بكنيد كه در نظر افراد زيرمجموعه به عنواني رهبري قابل اتكا،قدرتمند،با دانش،با احساس مسئوليت قوي،انعطاف پذير،خوش برخورد، با پرستيژ و... باشيد و از نظر افرادي هم كه وارد مجموعه تان نشده اند بايد فردي موفق در شغل،مسلط بر زندگي،داراي آرامش و خونسردي،با اخلاق،يك مدير موفق و... جلوه كنيد.هيچ وقت دروغ نگوييد و با ديگران صادق باشيد.

-در هنگام نياز كمك بخواهيد و هيچ گاه تصور نكنيد كه شما فارغ از كسب نظر و همفكري راهبرانتان هستيد.مطمن باشيد مشكلاتي كه شما در حال حاضر داريد زماني مشكل راهبرانتان بوده است.  

در سايت atamlm.ir همراه ما باشيد.

:
برچسب‌ها:

[ ]